Przeprowadzki Szczecin

Zajmujemy się świadczeniem Przeprowadzek na terenie Szczecina i krajów UE. Przetransportujemy wszystko to, co nie przekracza wymiarów auta.

Naszym celem jest wykonywanie swojej pracy szybko i sprawnie aby Klient zawsze był zadowolony. Dbamy również, żeby najwyższa jakość świadczonych usług oraz przeszkolony i doświadczony personel zapewnił naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Transportujemy:

Meble – regały, łóżka, komody, szafy, biurka, szafki kuchenne, stoły…

AGD i RTV – lodówki, pralki, telewizory…
Materiały budowlane – płyty kartonowo-gipsowe, wiórowe, profile metalowe, piece, kotły, cały asortyment sanitarny.
i wiele innych rzeczy które Państwo mają do przewiezienia.

Przeprowadzki:

mieszkań,
biur,
sklepów,
magazynów, itp.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość:

demontażu, montażu – szafek, regałów, mebli,
sprzątanie magazynów, pomieszczeń biurowych, itp.
możliwa pomoc w pakowaniu mienia

Chociaż usługi świadczone w zakresie przeprowadzek w Szczecinie przez Firme Seba-trans są realizowane od kilku lat, nie wszyscy mieli okazję z nich skorzystać. Co więcej, nawet o nich słyszeć. A taka możliwość, opierająca się na bardzo korzystnych warunkach i przystępnej cenie, pojawia się w kolejnych polskich miastach. Idea jest bardzo prosta, realizacja – sprawna, a skutek – wymierny.

Nie dziwi więc fakt, że Przeprowadzki stają się coraz popularniejsze i jest wprost niezbędnym środkiem transportu w większych ośrodkach miejskich. Dlaczego? Bo gwarantuje wygodę i jest przeznaczony dla każdego.

Przeprowadzka z nami jest świetnym rozwiązaniem dla osób nieposiadających własnego samochodu, dla których przewóz większej ilości bagażu w środkach transportu publicznego jest po prostu niewygodny. Z usługi może również skorzystać osoba podróżująca z kilkoma walizkami i sprzętem sportowym. Osoba, która zakupiła sprzęt RTV i chce bezpiecznie dowieźć go do domu. Przeprowadzki w Szczecinie skierowane jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, które mogą potrzebować tego rodzaju usługi w chwili przeprowadzki lub przewozu sprzętu biurowego.

Przykłady można mnożyć.

Usługę zamawiamy dokładnie w ten sam sposób, jak regularną taryfę – opcja ta sprawdzi się zatem w sytuacji „podbramkowej”, oszczędzając nasz czas, energię i nerwy. Przy tym serwis nie uszczupli zanadto naszej kieszeni – cena, w zależności od miasta, zaczyna się od około 30 złotych za podstawienie samochodu i utrzymuje się na poziomie 2-3 złotych za kilometr.

Warto pamiętać, że przeprowadzki to nie tylko przewóz – kierowca oferuje również swoją pomoc w załadunku i zabezpieczeniu towaru, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku chociażby wielkogabarytowych przedmiotów. Pomoc pracownika może okazać się niezbędna osobom starszym czy niepełnosprawnym.

Elementem, na który należy z całą pewnością zwrócić uwagę przy wyborze firmy transportowej jest ubezpieczenie od ewentualnych szkód – to istotne, zwłaszcza w przypadku przewozu kosztownego sprzętu, antyków lub wartościowych pamiątek.

Firma Seba-trans świadczy przeprowadzki na terenie Szczecina od 2009 roku. Działamy zarówno na terenie miasta, jak i w całym kraju.

Wiele osób i firm już się dawno przekonało się, że współpracując z profesjonalistami oszczędzasz czas i pieniądze, a przede wszystkim nerwy podczas przeprowadzki Szczecin. Dzięki nam możesz szybko i bezpiecznie przewieźć meble, sprzęt biurowy, wyposażenie mieszkania lub firmy.

Szybka, sprawna i dobrze zorganizowana przeprowadzka Szczecin to oszczędność Twoich pieniędzy i czasu!

Kiedy klamka zapada i idea przeprowadzki staje się rzeczywista, nie pozostaje nic innego jak realizacja swoich zamierzeń.

Każdy, kto choć raz zmieniał miejsce zamieszkania przyzna, że całemu procesowi towarzyszy niemała dawka emocji, począwszy od ekscytacji i niekłamanego zachwytu, wynikającego z perspektywy zmian, aż do zmęczenia i irytacji, będących wynikiem wprowadzania tych zmian w życie. Jak to właściwie jest z tymi przeprowadzkami? Zazwyczaj na samym początku pochłania nas optymistyczna wizja urządzania nowego lokum i zapominamy o drugiej, nieco bardziej prozaicznej, stronie medalu. Na przykład o czasochłonnym segregowaniu i pakowaniu swojego dobytku.

A i to nie wszystko. Bywa, że nie zastanawiamy się zawczasu nad kwestią transportu. Pudło z książkami i wieszak na ubrania nie nastręczają większych problemów. Co innego sprawa ma się z lodówką, pralką czy ulubionym fotelem – gabaryty takich właśnie przedmiotów zazwyczaj nie pozwalają na wykorzystanie własnego samochodu jako środka transportu. Pojawiają się pierwsze przeszkody. Poza tym wiele zależy od pakowności naszego pojazdu – przy załadunku niewielkich przedmiotów śmiało można przygotować się na kilka, jak nie kilkadziesiąt kursów tam i z powrotem.

Okazuje się jednak, że nie taki diabeł straszny…Przeprowadzki w Szczecinie wcale nie muszą oznaczać pracy w pocie czoła.

Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pojazdu, który w sposób szybki i bezpieczny przewiezie nasze rzeczy w wyznaczone miejsce, zarówno w danym mieście, na obszarze całego kraju, jak również na terytorium Unii Europejskiej. Czy będzie to parę pudeł czy też wyposażenie całego domu – jest to w zasadzie bez znaczenia. Po wcześniejszym kontakcie i konsultacji firma transportowa zaproponuje samochód dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb.

Przy wynoszeniu/wnoszeniu przedmiotów można liczyć na pomoc kierowcy, który zadba również o ich prawidłowe rozmieszczenie w bagażniku i bezpieczeństwo podczas przewozu.

Tak więc nawet wymarzona przeprowadzka „z gratami się nie cacka”, lecz z pomocą i wsparciem profesjonalnej firmy może przebiegać szybko i bezproblemowo.